Sukces uczennicy w Międzynarodowym Konkursie Literackim
Gratulujemy naszej uczennicy z klasy VI c Zuzannie Wójcik wyjątkowego sukcesu. Zuzia wzięła udziałw Międzynarodowym Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży “Twórcza Polska i Polonia”. Patronatami honorowymi konkursu byli Burmistrz Miasta Ustka, Starosta Słupski i Prezes Stowarzyszenia “Wspólnota Polska”.
Kilkaset prac uczniowskich trafiło w ręce ekspertów: literaturoznawców i językoznawców. Jury pod przewodnictwem dr. hab. Prof. AP  Tadeusza Sucharskiego wytypowało laureatów i wyróżnionych w kilku kategoriach wiekowych. Wśród nich znalazła się Zuzia. Za swój wiersz pt. “Na pewnej ulicy” otrzymała wyróżnienie i nagrodę rzeczową, która mamy nadzieję, niedługo dotrze do niej drogą pocztową. Opiekunem literackim uczennicy była nauczycielka języka polskiego p. Anita Jurkowska.
Gratulacje!

Brawa dla Zuzi z SP3!