Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie, 31 sierpnia 2019 roku kończę pracę na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach, którą z satysfakcją pełniłem od 2014 roku. Pragnę Państwu- Rodzicom i Nauczycielom, serdecznie podziękować za dobrą i owocną współpracę, Państwa zaangażowanie w podnoszenie jakości pracy szkoły, jak również za zaufanie, wsparcie i wszelkie wyrazy serdeczności skierowane pod moim adresem. Uczniom dziękuję za codzienny, serdeczny uśmiech i wysokie wyniki w nauce, dzięki którym byłem z Was bardzo dumny. Czas pracy w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach, będę zawsze bardzo dobrze i miło wspominał. Ale jak mówią słowa piosenki: „Nic nie może przecież wiecznie trwać...”Życzę Państwu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, mojemu następcy życzę wielkiej satysfakcji z wykonywanej pracy i szczęścia...Wam Kochani Uczniowie życzę spełnienia wszystkich marzeń.

Marek Chrzanowski – dyrektor szkoły w latach 2014 - 2019

Dziękuję