Szanowni Uczniowie Klas Ósmych,

Mimo trwającego strajku w szkole, egzaminy ósmoklasisty odbędą się:

15 kwietnia 2019 roku – egzamin z j. polskiego, godz. 9.00

16 kwietnia 2019 roku – egzamin z matematyki, godz. 9.00

17 kwietnia 2019 roku – egzamin z j. obcego nowożytnego , godz. 9.00

Do szkoły ósmoklasiści przychodzą o godz. 8.15. Do dyspozycji będzie sala nr 25, gdzie będzie można bezpiecznie zostawić swoje rzeczy. Na salę bezwzględnie nie można wnosić telefonów komórkowych ani innego sprzętu elektronicznego.

Każdy zdający powinien mieć na egzaminie ósmoklasisty z każdego przedmiotu długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczony do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi).

Dodatkowo na egzaminie z matematyki każdy zdający powinien mieć linijkę. Rysunki – jeżeli trzeba je wykonać – zdający wykonują długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem.

Egzamin będzie odbywał się w salach nr 3, 6, 12. Każdy uczeń powinien mieć dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna). Do sali można zabrać ze sobą małą plastikową butelkę z wodą. Trzymam za Was kciuki :)

Marek Chrzanowski – dyrektor szkoły

Egzaminy Ósmoklasisty