0
1
2
3

Ekologia w szkole

Akcja ekologiczna "Sprzątanie Świata"

21 września klasa 8b z wychowawczynią wzięła udział w akcji ekologicznej "Sprzątanie Świata". W tym roku terenem naszego działania były okolice Mariny do Maćkowego Dołu. Z radością zauważyliśmy, że ilość porzuconych śmieci na tamtym terenie nie była zbyt duża. Czyżby mieszkańcy doszli do wniosku, że nie warto jednak brudzić, niszczyć i oszpecać pięknych terenów wypoczynku i rekreacji Puław?

 

Wizyta w schronisku dla bezdomnych psów i kotów kl. 7b i koło biologiczne z 7a

   

Kampania Ekologiczna 2019

   
5 listopada w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich miał miejsce II etap Kampanii - międzyszkolny konkurs wiedzy ekologicznej. W ostatecznych rozgrywkach II miejsce w kategorii klas 7-8 zajęli: Gabriela Sykut, Jagoda Olsińska, Mateusz Spoz
GRATULUJEMY !

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Puławach uprzejmie informuje, że organizuje w dniu 22 października 2019r. w godzinach 9.00 - 14.00 wystawę grzybów świeżych pt. "Poznaj grzyby - unikniesz zatrucia" Klasa 7b z wychowawcą skorzystała z zaproszenia i zapoznała się z wystawą grzybów w Starostwie.I wniosek jest jeden - NIE JESTEŚ PEWIEN CO TO ZA GRZYB TO GO NIE ZBIERAJ!!!!!

   

Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski - 15 października 2019r.
Złotóweczka dla koteczka i pieseczka
Sprzątanie Świata 24 września 2019r.

 

Ekologia w szkole