UWAGA
OBÓZ NAUKOWO- EKOLOGICZNY DO MIELNA, odbędzie się w dniach  24.05.2020r. do 29.05.2020r. KOSZT OBOZU 550ZŁ

Mielno 2019

Mielno 2018

Mielno 2017

Adres punktu noclegowego
LZS
CENTRALNY OŚRODEK SZKOLENIA
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
76-032  MIELNO UL. MICKIEWICZA 3

Ekspedycja Naukowo - Ekologiczna "Mielno 2016"        Zapraszamy do galerii zdjęć

Dojechaliśmy około 18:00,  więc po kolacji i zakwaterowaniu się w pokojach mieliśmy jeszcze czas na przywitanie się z morzem. Dzieci zdrowe, grzeczne - pod bardzo dobrą opieką. Pozdrawiamy Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców i oczywiście Uczniów. Pogoda zrobiła się bardzo słoneczna.

Mielno 2015

Jak było w Mielnie? Niech odpowiedzą na to pytanie uczestnicy „zielonej szkoły”: Było bardzo fajnie, super, ekstra. (Marysia). Było super! Fajne konkursy, wyjścia, pyszne jedzenie. Naprawdę było świetnie i miło.(Szymon) Mogliśmy się bawić, budować rzeczy z piasku, a nawet zamoczyć nogi w morzu. Jednym słowem było ekstra. Mieliśmy dużo luzu. (Marcel). W Mielnie było super! Śliczne wschody i zachody słońca. Dobre obiady, śniadania i kolacje. Ośrodek bardzo fajny. Jest ogromne boisko. Ośrodek jest blisko morza. Były bardzo fajne konkursy. (Zuzia) Na „zielonej szkole” było super! Codziennie chodziliśmy na plażę i oglądaliśmy barwne widoki. W środę byliśmy w wesołym miasteczku, a w czwartek w Kołobrzegu. W obu tych miejscach było bardzo fajnie. Przeżyliśmy kilka niesamowitych przygód. Kilka razy moczyliśmy nogi w morzu. W piątek było bardzo ciepło, więc zorganizowaliśmy Dzień Sportu. Było też ognisko, dyskoteka i przeróżne inne zabawy. Odwiedziliśmy też muzeum skamieniałości, gdzie zobaczyliśmy najcięższą muszlę w Polsce. To był bardzo interesujący wyjazd. Myślę, że za rok również wybiorę się do Mielna. Naprawdę polecam! (Julia) W Mielnie było odjazdowo. Byliśmy codziennie na plaży, jedliśmy lody i gofry, robiliśmy zakupy i zbieraliśmy muszelki. Jedzenie było pyszne, a pokoje czyste, jak myślałam. Ale najfajniejsze były wschody i zachody słońca. Morze przynosiło wiele najróżniejszych muszelek i kamyków, a woda była zimna i czysta. (Wiktoria) Bardzo podobało mi się w Mielnie. Było super! Minusem było to, że jechaliśmy tam około 11 godzin. W Kołobrzegu byliśmy na rejsie statkiem oraz widzieliśmy wielki globus. Mimo że jechaliśmy tyle godzin, warto było tam pojechać. Bardzo chcę pojechać tam w następnym roku. (Iza)

Mielno 2014             Zdjęcia galeria foto-zapraszamy!!!

Dojechaliśmy około 18.00,  więc po kolacji i zakwaterowaniu się w pokojach mieliśmy jeszcze czas na przywitanie się z morzem. Pogoda dopisuje – wczoraj było trochę chmur, ale ciepło i bezwietrznie, a dziś tj. we wtorek od rana czyste niebo i piękne słońce. Pozdrawiamy Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców i oczywiście Uczniów.

Ekspedycja naukowo - ekologiczna, Mielno 2013

W poniedziałek 6. V. 2013 r. 66 uczniów z klas IV – VI pod opieką 6 nauczycieli wyjechało na „Ekspedycję Naukowo - Ekologiczną” do Mielna nad morzem.
W czasie pobytu w Mielnie codziennie przed południem odbywały się zajęcia edukacyjne. Natomiast po obiedzie i po kolacji był czas na sport i odpoczynek – uczniowie grali w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona, ringo, poznawali Mielno i okolice, podczas spacerów po plaży przyglądali się nadmorskiej przyrodzie, oglądali kutry rybackie w pobliskim porcie, podziwiali zachód słońca, który nad morzem jest wyjątkowy. Poza tym dzieci wzięły udział w konkursach na budowlę z piasku. W czwartek (9. V) pojechaliśmy na wycieczkę do Kołobrzegu. Zwiedziliśmy miasto, popłynęliśmy w rejs statkiem, spacerowaliśmy po promenadzie nadmorskiej. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Gąsek, gdzie znajduje się latarnia morska o wysokości ponad 50m, rozciąga się z niej wspaniały widok na wybrzeże.
W sobotę 11 maja około 1000 pełni wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną do Puław.

Ekspedycja naukowo - ekologiczna, Mielno 2012 07.05.2012-12.05.2012

W poniedziałek 7. V. 2012 r. 106 uczniów z klas IV – VI pod opieką 9 nauczycieli wyjechało na „Ekspedycję Naukowo - Ekologiczną” do Mielna nad morzem. Do ośrodka wczasowego dojechaliśmy ok. 1900. Jeszcze tego samego dnia, po kolacji i zakwaterowaniu, poszliśmy przywitać się z morzem.
W czasie pobytu w Mielnie codziennie przed południem odbywały się zajęcia edukacyjne. Natomiast po obiedzie i po kolacji był czas na sport i odpoczynek – uczniowie grali w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona, ringo, poznawali Mielno i okolice, podczas spacerów po plaży przyglądali się nadmorskiej przyrodzie, oglądali kutry rybackie w pobliskim porcie, podziwiali zachód słońca, który nad morzem jest wyjątkowy. Poza tym dzieci wzięły udział w konkursach na budowlę z piasku oraz „Pocztówkę z Mielna”. Wśród piaskowych budowli były zamki, grody, żółwie, a nawet Titanic. „Pocztówki z Mielna” będzie można obejrzeć na wystawie w szkole. W czwartek (10. V) pojechaliśmy na wycieczkę do Kołobrzegu i do Zieleniewa „Dziki zachód”. Zwiedziliśmy miasto, popłynęliśmy w rejs statkiem, spacerowaliśmy po promenadzie nadmorskiej. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Gąsek, gdzie znajduje się latarnia morska o wysokości ponad 50m, rozciąga się z niej wspaniały widok na wybrzeże.
W sobotę 12 maja około 1000 pełni wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną do Puław.

Ekspedycja naukowo - ekologiczna w Mielnie