Body:

UWAGA
Informuję Państwa, że OBÓZ NAUKOWO- EKOLOGICZNY DO MIELNA, /termin przełożony ze względu na koronawirusa:
28 września - 03 października 2020r./.

Termin może jeszcze ulec zmianie. Uczniowie klas ósmych otrzymają zwroty wpłaconych pieniędzy.

nr konta Rady Rodziców GETIN Noble Bank nr 04 1560 1195 2339 2881 6000 0001

Adres punktu noclegowego

Policyjny Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „KROKUS” 76-032 Mielno ul. 6-go Marca 13

Mielno 2019

Mielno 2018

Mielno 2017

Adres punktu noclegowego
LZS
CENTRALNY OŚRODEK SZKOLENIA
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
76-032  MIELNO UL. MICKIEWICZA 3

Ekspedycja Naukowo - Ekologiczna "Mielno 2016"        Zapraszamy do galerii zdjęć

Dojechaliśmy około 18:00,  więc po kolacji i zakwaterowaniu się w pokojach mieliśmy jeszcze czas na przywitanie się z morzem. Dzieci zdrowe, grzeczne - pod bardzo dobrą opieką. Pozdrawiamy Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców i oczywiście Uczniów. Pogoda zrobiła się bardzo słoneczna.

Mielno 2015

Jak było w Mielnie? Niech odpowiedzą na to pytanie uczestnicy „zielonej szkoły”: Było bardzo fajnie, super, ekstra. (Marysia). Było super! Fajne konkursy, wyjścia, pyszne jedzenie. Naprawdę było świetnie i miło.(Szymon) Mogliśmy się bawić, budować rzeczy z piasku, a nawet zamoczyć nogi w morzu. Jednym słowem było ekstra. Mieliśmy dużo luzu. (Marcel). W Mielnie było super! Śliczne wschody i zachody słońca. Dobre obiady, śniadania i kolacje. Ośrodek bardzo fajny. Jest ogromne boisko. Ośrodek jest blisko morza. Były bardzo fajne konkursy. (Zuzia) Na „zielonej szkole” było super! Codziennie chodziliśmy na plażę i oglądaliśmy barwne widoki. W środę byliśmy w wesołym miasteczku, a w czwartek w Kołobrzegu. W obu tych miejscach było bardzo fajnie. Przeżyliśmy kilka niesamowitych przygód. Kilka razy moczyliśmy nogi w morzu. W piątek było bardzo ciepło, więc zorganizowaliśmy Dzień Sportu. Było też ognisko, dyskoteka i przeróżne inne zabawy. Odwiedziliśmy też muzeum skamieniałości, gdzie zobaczyliśmy najcięższą muszlę w Polsce. To był bardzo interesujący wyjazd. Myślę, że za rok również wybiorę się do Mielna. Naprawdę polecam! (Julia) W Mielnie było odjazdowo. Byliśmy codziennie na plaży, jedliśmy lody i gofry, robiliśmy zakupy i zbieraliśmy muszelki. Jedzenie było pyszne, a pokoje czyste, jak myślałam. Ale najfajniejsze były wschody i zachody słońca. Morze przynosiło wiele najróżniejszych muszelek i kamyków, a woda była zimna i czysta. (Wiktoria) Bardzo podobało mi się w Mielnie. Było super! Minusem było to, że jechaliśmy tam około 11 godzin. W Kołobrzegu byliśmy na rejsie statkiem oraz widzieliśmy wielki globus. Mimo że jechaliśmy tyle godzin, warto było tam pojechać. Bardzo chcę pojechać tam w następnym roku. (Iza)

Mielno 2014             Zdjęcia galeria foto-zapraszamy!!!

Dojechaliśmy około 18.00,  więc po kolacji i zakwaterowaniu się w pokojach mieliśmy jeszcze czas na przywitanie się z morzem. Pogoda dopisuje – wczoraj było trochę chmur, ale ciepło i bezwietrznie, a dziś tj. we wtorek od rana czyste niebo i piękne słońce. Pozdrawiamy Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców i oczywiście Uczniów.

Ekspedycja naukowo - ekologiczna, Mielno 2013

W poniedziałek 6. V. 2013 r. 66 uczniów z klas IV – VI pod opieką 6 nauczycieli wyjechało na „Ekspedycję Naukowo - Ekologiczną” do Mielna nad morzem.
W czasie pobytu w Mielnie codziennie przed południem odbywały się zajęcia edukacyjne. Natomiast po obiedzie i po kolacji był czas na sport i odpoczynek – uczniowie grali w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona, ringo, poznawali Mielno i okolice, podczas spacerów po plaży przyglądali się nadmorskiej przyrodzie, oglądali kutry rybackie w pobliskim porcie, podziwiali zachód słońca, który nad morzem jest wyjątkowy. Poza tym dzieci wzięły udział w konkursach na budowlę z piasku. W czwartek (9. V) pojechaliśmy na wycieczkę do Kołobrzegu. Zwiedziliśmy miasto, popłynęliśmy w rejs statkiem, spacerowaliśmy po promenadzie nadmorskiej. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Gąsek, gdzie znajduje się latarnia morska o wysokości ponad 50m, rozciąga się z niej wspaniały widok na wybrzeże.
W sobotę 11 maja około 1000 pełni wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną do Puław.

Ekspedycja naukowo - ekologiczna, Mielno 2012 07.05.2012-12.05.2012

W poniedziałek 7. V. 2012 r. 106 uczniów z klas IV – VI pod opieką 9 nauczycieli wyjechało na „Ekspedycję Naukowo - Ekologiczną” do Mielna nad morzem. Do ośrodka wczasowego dojechaliśmy ok. 1900. Jeszcze tego samego dnia, po kolacji i zakwaterowaniu, poszliśmy przywitać się z morzem.
W czasie pobytu w Mielnie codziennie przed południem odbywały się zajęcia edukacyjne. Natomiast po obiedzie i po kolacji był czas na sport i odpoczynek – uczniowie grali w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona, ringo, poznawali Mielno i okolice, podczas spacerów po plaży przyglądali się nadmorskiej przyrodzie, oglądali kutry rybackie w pobliskim porcie, podziwiali zachód słońca, który nad morzem jest wyjątkowy. Poza tym dzieci wzięły udział w konkursach na budowlę z piasku oraz „Pocztówkę z Mielna”. Wśród piaskowych budowli były zamki, grody, żółwie, a nawet Titanic. „Pocztówki z Mielna” będzie można obejrzeć na wystawie w szkole. W czwartek (10. V) pojechaliśmy na wycieczkę do Kołobrzegu i do Zieleniewa „Dziki zachód”. Zwiedziliśmy miasto, popłynęliśmy w rejs statkiem, spacerowaliśmy po promenadzie nadmorskiej. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Gąsek, gdzie znajduje się latarnia morska o wysokości ponad 50m, rozciąga się z niej wspaniały widok na wybrzeże.
W sobotę 12 maja około 1000 pełni wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną do Puław.

Ekspedycja naukowo - ekologiczna w Mielnie