0
1
2
3

26.11.2019 Brzechwolandia w SP3

https://www.youtube.com/watch?v=Ptu6tJ-nv5c&app=desktop - klik
Bajecznie i kolorowo! - klik
Jesienne, listopadowe dni wcale nie muszą być szare i ponure. Doskonałym przykładem może być społeczność uczniowska w SP 3 im. J. Brzechwy w Puławach.
To właśnie 26 listopada 2019 r. obchodzimy kolejną rocznicę nadania imienia naszej szkole. W tym dniu zaplanowano mnóstwo niespodzianek i smakołyków – jak przystało na prawdziwą Akademię Pana Kleksa.
W ramach  obchodów święta Patrona Szkoły zaplanowano wiele atrakcji.
Wszyscy obecni mogli obcować z Panem Kleksem, który rozdawał  naklejki ze swoją postacią.  Pobyt w „Trójce” jest czymś niepowtarzalnym, gdzie wszystkie dzieci są radosne i bezpieczne.
 Każdy znajdzie miejsce dla siebie i swoich pasji.
 Barwne korowody roześmianych, bajecznie przebranych dzieci rozwiały mit o ponurym listopadzie. W muzycznym show  pt."Brzechwolandia" tego dnia uczniowie kl. 0 -3 zaprezentowali swoje zdolności artystyczno- muzyczne.
Kunszt, kreatywność, spontaniczność, talent  sceniczny uważnie obserwowało grono zacnych gości z Panem Kleksem na czele. Do  Naszej Akademii przy ul. Jaworowej licznie przybyły również  przedszkolaki z puławskich placówek. Honorowi goście pilnie śledzili przebieg tej radosnej uroczystości.
Tego dnia nastąpiło rozwiązanie konkursu plastycznego pt. "Mój ulubiony bohater wierszy J. Brzechwy" dla przedszkolaków z puławskich przedszkoli oraz wręczenie nagród książkowych dla 26 laureatów i mnóstwa smakołyków. Właśnie w tym dniu  nastąpiło otwarcie  wystawy pokonkursowej tych prac i potrwa do końca listopada. Uczniowie stali się gospodarzami w swojej akademii, gdzie rozwijają i prezentują swoje pasje i zamiłowania, wszystko w atmosferze dobrej zabawy i nauki.
Było bajecznie, kolorowo, wesoło i rodzinne.
 Dzieci z „Trójki” dowiodły, że listopad wcale nie musi być smutny!

Katarzyna Gregorczyk

 

Katarzyna Gregorczyk

 

 

Zobacz więcej zdjęć w foto galerii - klik

 

26.11.2019 Brzechwolandia w SP3