1
2
3

Sukces naszych lekkoatletów!!

W powiatowych biegach przełajowych reprezentujący naszą szkołę uczniowie wywalczyli 3 zwycięstwa i jedno 3 miejsce. W kategorii dziewcząt - klasy IV i młodsze, indywidualnie zwyciężyła Karina Figura. W kategorii chłopców klas IV - indywidualnie, wygrał Marek Suchodół z klasy IV b. Drużynowo wygrała  reprezentacja chłopców klas IV w składzie : Kacper Bochra, Stanisław Grabowski, Mateusz Kozak, Oskar Litaszeńko, Krzysztof Stalęga, Krzysztof Kalbarczyk, Ksawery Sońta i Marek Suchodół. Zwycięzcy będą reprezentować naszą szkołę 09.06.2021 na zawodach rejonowych w Rykach.  Na 3 miejscu uplasowali się chłopcy z klasy 7c w składzie : Bartek Maziarczyk, Mikołaj Włodek, Maciej Sońta, Maciej Długosz, Adrian Woszczyk, Kacper Wydra i Wiktor Szymański biegnący w kategorii klas 7 i 8. Wszystkim gratulujemy i życzymy zwycięstwa w zawodach rejonowych.