0
1
2
3

Sukcesy uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus

    Koniec roku szkolnego i początek wakacji to dobry moment, aby podsumować starty naszych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej Olimpus. Tym razem, ze względu na sytuację, nasza szkoła uczestniczyła tylko w sesji jesiennej i zimowej. Dyplomy dla uczniów – z tej ostatniej sesji –   dotarły tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami!
     W sesji jesiennej uczniowie naszej szkoły uzyskali aż 6 tytułów laureata. W Olimpiadzie Matematycznej Olimpus tytuł laureata w kategorii klas siódmych otrzymała Wiktoria Kozak z VII b (9. miejsce w kraju), w kategorii klas piątych Jakub Zieliński z V b (14. miejsce), a w kategorii klas szóstych Michał Spoz z VI a (15. miejsce). Wszyscy wyżej wymienieni laureaci to uczniowie pani Anety Kozak. Laureatami Olimpusa Historycznego zostali: w kategorii klas piątych Dawid Siwiec z V a (10. miejsce, nauczyciel pani Ewelina Kuflewska) oraz w kategorii klas szóstych Michalina Kucharska z klasy VI d (14. miejsce, nauczyciel pan Marcin Mitruczuk). Laureatem Olimpiady z języka polskiego w kategorii klas piątych został Jakub Zieliński z klasy V b (14. Miejsce, nauczyciel pani Aneta Sosik).
      W sesji zimowej uczniowie naszej szkoły uzyskali 5 tytułów laureata. W Olimpiadzie Matematycznej Olimpus tytuł laureata w kategorii klas siódmych otrzymała Wiktoria Kozak z VII b (3. miejsce w kraju, nauczyciel pani Aneta Kozak). Laureatami Olimpusa Biologicznego zostali w kategorii klas szóstych: Bartosz Woźniak z VI b (7. miejsce) i Aleksandra Deputat z VI a (10. miejsce). Nauczycielem wymienionych laureatów jest pani Agata Olsińska.  Laureatem Olimpiady z języka polskiego w kategorii klas piątych został Piotr Konieczny z V a (10. miejsce, nauczyciel pani Maria Płaza), a w kategorii klas szóstych Bartosz Woźniak z VI b (10. miejsce, nauczyciel Anna Szmigiel).
W roku szkolnym 2019/2020 nasi uczniowie brali też udział w Olimpusie Mitologicznym. Laureatką konkursu została Michalina Kucharska z klasy VI d (9. miejsce, nauczyciel: Aneta Sosik).
Uczniom naszej szkoły gratulujemy sukcesów!

Sukcesy uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus