0
1
2
3

Danuta Nowaczek - dyrektor szkoły

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Marzanna Wiejak - wicedyrektor

  • nauczyciel dyplomowany
  • nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Kinga Jaworska - wicedyrektor

  • nauczyciel dyplomowany;
  • wychowawca świetlicy.

Katarzyna Gregorczyk

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Agnieszka Biernacka - Olesiejuk

• nauczyciel dyplomowany;
• psycholog szkolny.

 Justyna Chabros

•    nauczyciel kontraktowy
•    nauczycielka historii, wychowawca świetlicy

Marcin Mitruczuk

•  nauczyciel dyplomowany;
•  nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, historii i społeczeństwa.

Maria Frydecka

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka biologii i  przyrody.

Aleksandra Auchimik - Bednarczyk

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka  matematyki.

Radosław Poświatowski

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczyciel wychowania fizycznego.

Sylwia Kapłon

• nauczyciel dyplomowany
• nauczycielka j. angielskiego;

Paweł Abramek

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczyciel muzyki i wychowawca świetlicy.

Aneta Kozak

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczyciel matematyki.

Małgorzata Morawska- Kostrzewa

• nauczyciel dyplomowany;
• wychowawca świetlicy.

Sabina Poświatowska

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka  matematyki, informatyki.

Agnieszka Łysiak

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Beata Teodorowicz

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Agnieszka Mchawrab

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Joanna Lewkowicz

  • nauczyciel mianowany;
  • nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i szachów w szkole.

Agata Olsińska

• nauczyciel dyplomowany
• nauczycielka  przyrody i plastyki.

Maria Płaza

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka języka polskiego i historii.


Anna Szmigiel

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka języka polskiego, wychowawca świetlicy.

Bożena Szczepaniak

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczyciel bibliotekarz.

Beata Sołtan

• nauczyciel  dyplomowany;
• nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Anita Jurkowska

• nauczyciel dyplomowany
• nauczycielka języka polskiego;                             


Joanna Borucka

• nauczyciel dyplomowany,
• nauczycielka języka angielskiego.

Katarzyna Ambrożkiewicz

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczycielka edukacji przedszkolnej.

 

Beata Strzałkowska

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka religii.

Hanna Koksa

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka religii.

Jarosław Bator

  • nauczyciel kontraktowy;
  • nauczyciel religii.

Aneta Sosik

• nauczyciel dyplomowany;
•  nauczycielka języka polskiego.

Jolanta Jankowska

• nauczyciel dyplomowany;
• pedagog –surdologopeda.

Ryszard Antolak

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczyciel wychowania fizycznego.


Maria Odzioba- Matras

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej .

Arkadiusz Stanisław Potocki

• nauczyciel dyplomowany;
• nauczyciel, informatyki i techniki.

Wojciech Jastrzębski

  • nauczyciel dyplomowany,
  • nauczyciel wychowania fizycznego.


Katarzyna Rzeżutka

•  nauczyciel dyplomowany;
• nauczycielka języka angielskiego.

Aldona Wnuk 

  • nauczyciel kontraktowy;
  • nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Monika Witkowska

  • nauczyciel mianowany;
  • nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Katarzyna Bator

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczyciel wspomagający, wychowawca świetlicy.

Joanna Łowczak

  • nauczyciel kontraktowy;
  • nauczycielka języka angielskiego.

Katarzyna Pawelec

  • nauczyciel mianowany;
  • nauczycielka matematyki, informatyki i szachów w szkole.

Ewelina Mazurek

  • nauczyciel kontraktowy;
  • nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Elżbieta Monserrat- Skorupska

  • nauczyciel mianowany;
  • nauczycielka j. hiszpańskiego, wychowawca świetlicy.

Agnieszka Anioł - Sadurska

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczycielka chemii.

Urszula Zdrodowska

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczycielka fizyki i informatyki.

Dorota Kowalik

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczycielka wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej.

Ewelina Śledzińska

  • nauczyciel kontraktowy;
  • nauczyciel wspomagający.

Grzegorz Walczak 

  • nauczyciel dyplomowany;
  • nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa.

Patrycja Kacperek

  • nauczyciel kontraktowy;
  • nauczycielka wychowania przedszkolnego.

Magdalena Pajurek

  • nauczyciel kontraktowy;
  • nauczycielka wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej.

 Agnieszka Furdal (Bara)

  • nauczyciel kontraktowy
  • nauczyciel biologii, geografii, wychowawca świetlicy 

Dorota Daniłoś-Sobczak

  • nauczyciel mianowany
  • pedagog szkolny.

Janina Rułka

  • nauczyciel dyplomowany;
  • wychowawca świetlicy

Beata Kruk

  • nauczyciel dyplomowany;
  • wychowawca świetlicy

Agnieszka Markiewicz

  • nauczyciel mianowany;
  • nauczyciel wspomagający, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie.

Urszula Panecka

  • nauczyciel mianowany;
  • nauczycielka języka niemieckiego.

Bartłomiej Sobolewski

  • nauczyciel minowany;
  • nauczyciel religii.

Izabela Śmigiel

  • nauczyciel kontraktowy;
  • wychowawca świetlicy.

 Paulina Kalinowska

  • nauczyciel kontraktowy;
  • nauczyciel wspomagający.

Emilia Stateczna

  • nauczyciel kontraktowy:
  • wychowawca świetlicy.

Ks. Tomasz Sawicki

  • nauczyciel religii

Grono pedagogiczne