Z przyjemnością informujemy, że Powiatowy  Konkurs Literacki ,,Życie w czasie zarazy” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach  został rozstrzygnięty.
Jury oceniło 30 wierszy i 30 opowiadań nadesłanych na konkurs ze szkół z powiatu puławskiego. Komisja przyznała nagrody w kategorii wiersz i opowiadanie.
 Z radością zawiadamiamy, że  wśród grona laureatów znaleźli się również i  nasi uczniowie. W kategorii: wiersz, nagrodę otrzymali: Maria Bartoszek - uczennica klasy 7b (opiekun- p. Anna Szmigiel), Piotr Konieczny - uczeń klasy 6a (opiekun - p. Anita  Jurkowska), w kategorii: opowiadanie, Mikołaj Pudełko - uczeń klasy 8 b (opiekun- p. Aneta Sosik). Autorzy nagrodzonych prac otrzymali dyplomy oraz karty prezentowe do empik.
 Laureatom gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów literackich!

Sukces literacki naszych uczniów