Szkoła w mediach

O tym jak puławska szkoła „trójka” od dziś bujać sobie będzie w obłokach…

Dnia 31 stycznia 2020 roku odbyła się VI Gala Mistrzów Nauki i Sportu Szkoły Podstawowej nr 3 w Puławach. Aż 73 uczniów otrzymało wyróżnienia i nagrody w trzech kategoriach. Uczniowie klas IV – VIII ze średnią ocen powyżej 4,75 i zachowaniem co najmniej bardzo dobrym, uczniowie klas V- VIII ze średnią ocen powyżej 5,21 (siódmo i ósmoklasiści powyżej 5,00) i zachowaniem co najmniej bardzo dobrym oraz najlepsi sportowcy SP3. Najwyższą srednią (5,67) uzyskała Paula Kaniewska – uczennica klasy 6d oraz Mikołaj Włodek – uczeń klasy 6c. Uroczystość uświetnili utalentowani uczniowie naszej szkoły, członkowie Zespołu Pieśni i Tańca “Powiśle” oraz zespołu wokalnego Yapa, Ukulelki i uczniowie klasy IIIb. Nasi mistrzowie w uznaniu za osiągnięcie wyjątkowych wyników w nauce otrzymali dyplomy, listy gratulacyjne, nagrody rzeczowe w postaci pen drivów oraz nagrodę niespodziankę – wyjazd do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie oraz zwiedzanie Sejmu i Senatu RP.
Wszyskim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Zobacz film

31.01.2020 Najlepsi w SP3 wyróżnieni

Niedługo po zimowych feriach Szkoła Podstawowa numer 3 zorganizowała uroczysty apel, podczas którego wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie.

Prezent z Betlejem dotarł do szkoły, "Dziennik Wschodni (Teraz Puławy)", 27 grudnia 2019, s. 5. - zobacz więcej

07.11.2019 Uroczystości niepodległościowe w SP nr3

PLEBISCYT NA NAUCZYCIELA NAUCZANIA PRZEDSZKOLNEGO 2018 ROKU:
Rodzice naszej szkoły zgłosili do konkursu Panią Danutę Nowaczek - nauczyciela wychowania przedszkolnego, wychowawcę klasy 0 c.
Był to wielki zaszczyt dla naszej szkoły! Prosiliśmy o głosy w postaci smsów... Rywalizacja trwała do ostatnich minut, a wyniki okazały się wspaniałe. Pani Danuta Nowaczek zajęła I miejsce i zdobyła 636 głosów, wyprzedzając kontrkandydatkę o 79 głosów! Wszystkim, którzy głosowali i kibicowali Pani Danusi - serdecznie dziękujemy!

Informacja opublikowana przez ogólnopolskie czasopismo
dla nauczycieli „Dobra Szkoła”
tekstu naszej nauczycielki, Pani Katarzyny Rzeżutki.
Zobacz wszystko!

Elżbieta II pisze - Kurier lubelski