W ostatnich dniach października dotarła do nas wspaniała wiadomość z Centralnego Biura eTwinning, mianowicie nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za znakomitą pracę w projekcie eTwinning "Stay 3E- stay Eco-friendly, Entrepreneurial , European. Providing practical solutions for effective teaching and enjoyable learning at primary level."
Międzynarodowy projekt edukacyjny „Stay 3E” realizowany był w latach 2016-2018 w ramach programu Erasmus+ , we współpracy ze szkołami z Francji, Włoch, Grecji, Hiszpanii i Rumunii. Przyznane wyróżnienie  jest uznaniem dla pracy uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły, która została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.
Na uwagę zasługuje fakt, że Europejska Odznaka Jakości to kolejne prestiżowe wyróżnienie dla projektu. Wcześniej projekt uzyskał Narodowe Odznaki Jakości w Polsce, Grecji, Hiszpanii i Francji. Rezultaty projektu można zobaczyć w wersji elektronicznej pod adresem: https://twinspace.etwinning.net/24059/
Gratulacje dla wszystkich uczestników i partnerów projektu!

„Trójka” na medal: Europejska Odznaka Jakości dla projektu „Stay 3E”, Erasmus+