Z przyjemnością informujemy, ze aż dziewięcioro uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych w konkursie uzyskując wynik dobry. Nasi najlepsi to: Karolina Łyszcz kl. VIIa, Mateusz Spoz kl.VIa, Dominik Woźniak kl.VIb, Michał Spoz kl.Vb, Maria Woźniakowska kl.Vb, Piotr Konieczny kl.IVa, Mateusz Marcinkiewicz kl. IVc,  Aleksander Firlej kl. IVa, Iga Sadurska kl.IV b.
 XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jak co roku cieszyła się popularnością. Uczniowie rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych: Kittens ( klasy III – IV), Bunnies ( klasy V – VI) i Ducks (klasy VII – VIII). Nagrody i dyplomy zostaną wręczone pod koniec maja podczas uroczystej Gali w Teatrze Starym w Lublinie.
Wyróżnionym uczniom gratulujemy !

Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX